Nie próbuj sobie nawet wyobrazić jak olbrzymie znaczenie w osiągnięciu bogactwa ma Twój sposób myślenia, motywacja i nastawienie.

Co tutaj znajdziesz?

Większość publikowanych przez nas porad nie będzie dotyczyła samego sposobu inwestowania, to zbyt poważny temat (być może utworzymy w przyszłości odpowiedni dział) z pewnością wart indywidualnej rozmowy - do czego zachęcamy. W poradniku chcemy przekazać Ci przede wszystkim wiedzę na temat odpowiedniego podejścia do inwestowania, zmiany swojego nastawienia i sposobu myślenia oraz odpowiedniego wyznaczania realnego celu oraz stworzenia i utrzymania silnej motywacji do jego osiągnięcia. Czytając nasz poradnik wyrobisz w sobie nowe metody działania oraz zmienisz poglądy na niektóre sprawy dotyczące Twoich finansów. Jeśli się postarasz może odkryjesz nowe sposoby, które przeniosą Twoje oszczędzanie na wyższy poziom, a wtedy, kto wie, może osiągniesz niezależność finansową.

A czego na pewno nie będzie?

Z pewnością nie przedstawimy Ci w 100% skutecznego sposobu zmiany Twojego nastawienia, myślenia i działania. Dlaczego? Bo każdy człowiek jest inny i każdy powinien znaleźć swój własny skuteczny sposób na oszczędzanie i inwestowanie. My tylko pomożemy Ci go odnaleźć. Wskażemy również przy tym najważniejsze rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę oraz potencjalne zagorożenia, które mogą przeszkodzić Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Inwestowanie zacznij od przygotowania samego siebie. Nie wyobrażasz sobie jak wiele to może zmienić.

Pamiętaj z darmowych informacji tutaj zawartych korzystasz tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Stosuj się do wskazówek tylko i wyłącznie wtedy gdy jesteś co do ich słuszności przekonany. Każdy początkujący inwestor jest inny dlatego też nie wszystkie wskazówki mogą być skuteczne u wszystkich w jednakowym stopniu.

Jeśli jesteś już gotowy/a i chcesz zacząć inwestować skontaktuj się z nami - pomożemy Ci ułożyć Twój własny przystosowany do Twoich potrzeb i możliwości plan inwestycyjny.

Czy wiesz już czego potrzebujesz?

chcę wiedzieć jak i gdzie inwestować

Wiesz dobrze, że aby w przyszłości żyć w dostatku i cieszyć się niezależnością finansową już teraz musisz podjąć odpowiednie działania. Bez przemyślanego oszczędzania nie osiągniesz wyznaczonego celu. Inwestując z głową jakość Twojego życia nie pogorszy się, a pułapki czyhające na inwestorów nowicjuszy okażą się łatwe do ominięcia. Trzymając się wyznaczonego planu zbudujesz swoją stabilność finansową.

tracę pieniądze - potrzebuję pomocy

Jeśli inwestujesz już swoje pieniądze w fundusze inwestycyjne ale jedynym uzyskanym wynikiem jest ciągła strata, to już czas aby zatamować ten bezmyślny odpływ Twoich ciężko zarobionych pieniędzy. Nieważne czy powodem strat jest brak jakiejkolwiek pomocy ze strony Twojego agenta czy być może jego nietrafione rady - zawsze możesz obrócić trend i zacząć w końcu pomnażać swoje oszczędności nawet bez specjalistycznej wiedzy i to w czasach kryzysu.

inwestuję ale chcę osiągnąć lepszy wynik

Być może inwestujesz już od jakiegoś czasu oszczędności lub odkładasz pieniądze w III filarze. Jeśli twoje zyski są przeciętne czy nawet dobre możesz być pewny, że mogą być znacznie lepsze. W każdym momencie możesz poprawić swoje wyniki korzystając z rad specjalisty lub wybierając lepszy plan inwestycyjny. Niczego nie zmieniając prawdopodobnie nic nie stracisz być może trochę nawet zarobisz ale bądź pewny - Twoje pieniądze stać na znacznie więcej.
© 3K Inwestycje Finansowe & sakowww